Online Randevu Labaratuar Sonuç

0850 466 0 100

7 / 24 Acil Servis

TİBBİ BİRİMLERİMİZ

DERMATOLOJİ

Dermatoloji, deri, saç, tırnak, vücut giriş kapıları (ağız mukozası gibi) ve zührevi hastalıkların (cinsel yolla bulaşan hastalıklar) tanı ve tedavisini gerçekleştirir.

Hastanemiz Dermatoloji Bölümü; deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji ürünü donanımıyla hastalarımız için yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmaktadır.

Dermatoloji Bölümümüzde akademik kariyere sahip uzmanlarımız tarafından tüm deri hastalıklarının teşhis ve tedavileri modern teknolojik yöntemlerle yapılmaktadır.

Dermatoloji Bölümü’nde tanı ve tedavisi gerçekleştirilen hastalıklar:

Akne

Saç Hastalıkları

Derinin Mantar Hastalıkları (Gövde, kasık, saçlı deri ve ayakta bulunan mantar hastalığının tanısı, tedavisi ve koruyucu önlemler alınması)

Tırnak Hastalıkları (Tırnağın mantar hastalıkları, tırnakta renk değişiklikleri, kırılmalar ve tırnak kalınlaşmalarının ve batmasının tedavisi)

Alerjik Deri Hastalıkları (Kurdeşen (ürtiker) tedavisi ve nedenlerinin araştırılması, ilaç döküntülerinin tedavisi, bebek ve çocuk hastalarda “atopik ekzema” tedavisi, temas alerjilerinin (kontakt dermatit) tedavisi, güneş alerjisi ve tedavisi

Derinin paraziter hastalıkları (Bit ve uyuz tedavisi)

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar (Frengi ve cinsel bölgede yerleşen siğil ve uçuk tedavisi)

Deri Kanserleri erken tanı ve tedavisi

Benlerin teşhis, takip ve tedavileri

Sedef hastalığı

Derinin viral döküntülü hastalıkları ( Uçuk ve zona gibi)

Leke tedavisi (Doğum sonrasında ya da güneşe bağlı olarak oluşan lekelerin tedavisi)

Diğer deri hastalıklarının teşhis ve tedavileri (Kaşıntı, nasır, ağız içi yaraları, behçet, yüzde ve saçlı deride kepek, romatizmal deri hastalıklarının teşhis ve tedavisi)

Botox

Dolgu

İp ile yüz germe (askı)

PRP

Mezoterapi uygulamaları

Saç ekimi

Kimyasal peeling