Doktorlarımız

KESKİN

Doç. Dr. Uğur KESKİN

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç.Dr. Uğur KESKİN

Yorumlar

Sıbel Çakırteke
26.02.2021

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur Bey gerçekten çok anlayışlı ve bir okadar da ilğili bi doktor ,sorulan her soruya sabırla cevap verip güzel tavsiyeler vererek insanı rahatlatıyor.İyi ki tanımışız,gönül rahatlığıyla hamilelik döneminde gidilebilecek tecrübeli bir doktor,kesinlikle tavsiye ederim.

özlem şahin
28.01.2021

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur Beyi tesadüf eseri bulduk.Kanama şikayeti ile gittiğimde öyle sakin konuştu ve öyle güzel ilgilendi ki herşeyi tek tek bıkmadan anlattı. Eşimle birlikte gerçekten çok memnun kaldık. Fikrini almadan hiç bir işleme kalkışmayın derim. Yanında bulunan hemşire hanıma da teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Yasemin GÜZ CANDAN
24.08.2020

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur Bey'i hamileliğim sırasında tanıma imkanı buldum, rutin kontrollerim içinde görüşmeye devam ediyorum. Tecrübesi, ilgisi ve içtenliği ile mükemmel bir doktor.

Cinan Tütüncü Özavcı
19.08.2020

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Tanıdığım en güven verici en sakinleştirici bilgi ve donanımıyla sizi rahatlatan, sorularınızı yanıtlayan bir doktordur kendisi.

Yelda Zeybek
17.07.2020

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Kendisi hamileliğimin 10-32. Haftaları arası beni takip etti. Gerçekten tanıdığım en sabırlı, güleryüzlü, bilgili ve tecrübeli doktorlardan biri kendisi. Her sorumuza sabırla ikna edici cevaplar verdi. Başka bir şehre taşınmak durumunda kaldığımız için kendisiyle devam edemedik malesef.

Birhan Koc
11.07.2020

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Mesleğini, yılların verdiği birikim ve tecrübe ile taçlandırıp aşk ile yapan çok nadir insanlardan biridir Uğur hoca. Kendinisi doktorunuz gibi değil, aileden birisiymiş gibi hissedip, güvenebileceğiniz sıcaklıkta, nezakette birisidir. Bir anne adayını en iyi anlayabilecek yapıya sahip, incitmeden, doğru teşhis ve tedbirler uygulayan her an ulaşabileceğiniz nacizane bir doktordur Uğur hoca. Sayesinde yavrumuzu kucağımıza aldık.

ilknur köksaldı
31.01.2020

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Biz uğur hocanın çok eski hastasıyız. Kızımı takip etmektedir kendisi. Görev yaptığı yer neresi olursa olsun bu mesleği ne kadar büyük bir sevgiyle yaptığına hep şahit olduk. Anlayışı, saygısı, öz güveni, hastalarına yaklaşımındaki sevecenliği ve sabırla dinlemesi her sorunuza cevap vermesi mükemmel bir doktor ve güzel insan teşekkürler hocam.

Hilal İşözen
18.11.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Mükemmel bi dr Gebeliğim süresince allah nasip ederse onla devam edeceğim. Doğumum da dahil. Samimî kibirsiz sabırlı güleryüzlü bilgili güven verici.

Damla Akgün Özer
15.11.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Inanilmaz inanılmaz inanilmazzz mukemmel bir doktor.. O kadar sabırla dinliyor ki.. Ben ki cok sıkıntılı bir hastayım, anksiyete yapım oldugu için ama kendisi beni buyuk bir sabirla dinledi. Artik ondan baskasina asla gitmem??

SEVDA BAŞKARA
01.10.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Sayın Uğur Keskin hocam check UP programında tanıştım. SABIRLI İŞİNE HAKİM SAKİNLEŞTİRİCİ KONUŞMALARI MÜKEMMEL BİR DOKTOR. İYİ Kİ TANIMIŞIM KADIN DOĞUM BAZI BAYANLAR İÇİN ÇOK STRESLİ BİR DURUM AMA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MUAYNE OLABİLİRSİNİZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM KOLAYLIKLAR DİLİYORUM HOCAMA

Esma Delibal
16.08.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur hocanın çalıştığı hastane evıme cok yakın olduğu için gitmiştim emın olun iyiki de gitmişim başka bı doktor başka bı hastane aramama gerek kalmadı Güler yüzüyle işini çok iyi bılmesıyle mükemmel bir hoca bence bız bebeğimizle cok şanslıyız Uğur hocayı bulduğumuz için ????

Reyhan Akinci
03.08.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Kesinlikle Kadin Dogum doktorumu buldum.Doktor bey alaninda uzman, ilgisi ve sabriyla sakinlestirici ,alan bilgisi ile de guven verici.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Kendisine ilgisi icin cok tesekkur ederim.

Necmiye Tortul
03.08.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Harika bir insan. Bir hamilenin halinden anliyor. Tecrubesiyle guven veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Saime Ertaş
03.08.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Mükemmel insan , mükemmel doktor . Bilgisi ve ilgilisi ile bir numara.iyi ki tanımışız

Hadiye Kurum
03.08.2019

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Ugur bey cok beyefendi ve iyi bir insan. Eskiden kadin doktor arardim ama artık Uğur beyi bırakıp asla başka doktor düşünmem.

Doktorumuzu Değerlendirin