Doktorlarımız

KESKİN

Doç. Dr. Uğur KESKİN

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç.Dr. Uğur KESKİN

Yorumlar

Hadiye Kurum
03.08.2019

Ugur bey cok beyefendi ve iyi bir insan. Eskiden kadin doktor arardim ama artık Uğur beyi bırakıp asla başka doktor düşünmem.

Saime Ertaş
03.08.2019

Mükemmel insan , mükemmel doktor . Bilgisi ve ilgilisi ile bir numara.iyi ki tanımışız

Necmiye Tortul
03.08.2019

Harika bir insan. Bir hamilenin halinden anliyor. Tecrubesiyle guven veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Reyhan Akinci
03.08.2019

Kesinlikle Kadin Dogum doktorumu buldum.Doktor bey alaninda uzman, ilgisi ve sabriyla sakinlestirici ,alan bilgisi ile de guven verici.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Kendisine ilgisi icin cok tesekkur ederim.

Esma Delibal
16.08.2019

Uğur hocanın çalıştığı hastane evıme cok yakın olduğu için gitmiştim emın olun iyiki de gitmişim başka bı doktor başka bı hastane aramama gerek kalmadı Güler yüzüyle işini çok iyi bılmesıyle mükemmel bir hoca bence bız bebeğimizle cok şanslıyız Uğur hocayı bulduğumuz için ????

SEVDA BAŞKARA
01.10.2019

Sayın Uğur Keskin hocam check UP programında tanıştım. SABIRLI İŞİNE HAKİM SAKİNLEŞTİRİCİ KONUŞMALARI MÜKEMMEL BİR DOKTOR. İYİ Kİ TANIMIŞIM KADIN DOĞUM BAZI BAYANLAR İÇİN ÇOK STRESLİ BİR DURUM AMA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MUAYNE OLABİLİRSİNİZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM KOLAYLIKLAR DİLİYORUM HOCAMA

Damla Akgün Özer
15.11.2019

Inanilmaz inanılmaz inanilmazzz mukemmel bir doktor.. O kadar sabırla dinliyor ki.. Ben ki cok sıkıntılı bir hastayım, anksiyete yapım oldugu için ama kendisi beni buyuk bir sabirla dinledi. Artik ondan baskasina asla gitmem??

Hilal İşözen
18.11.2019

Mükemmel bi dr Gebeliğim süresince allah nasip ederse onla devam edeceğim. Doğumum da dahil. Samimî kibirsiz sabırlı güleryüzlü bilgili güven verici.

Doktorumuzu Değerlendirin