Sizden Gelenler

265 Yorum

Doç.Dr. Nail ERSÖZ

Hekimlik bilgisi insanlık değeri ve hassasiyeti sabrı kelimelere sığmayacak kadar değerli bir Dr. Nail hocam, en kıymetli varlığımız oğlumuzu tedavi ve yerinde acil müdahalesi bizi olası kötü sonuçlardan kurtardı. Sonsuz ve kalben teşekkür ediyorum.

Uzm.Dr. Hayrudin ALİBAŞİÇ

Hocama ilk defa gittim çok anlayışlı hastasıyla ilgili dikkatli açıklayıcı net bilgi veren hasta odaklı doktor teşekkürlerimi sunuyorum

Doç.Dr. Nail ERSÖZ

Gönül rahatlığıyla hocamıza gidebilirsiniz. Hem mesleki tecrübesi hem de insani yaklaşımı çok güzel... Hiç usanmadan anlatan ve sizi rahatlatan güler yüzlü harika doktor. Ne güzel böyle insanlar var ve çok şükür ulaşabiliyoruz...

Doç.Dr. Metin IŞIK

Doctor metin he is professional as well he speaks English fluently thanks millions i bring 5 people of my family alhmdulilaah they are feeling very good , honest i can say doctor metin he is the best doctor in the global such as good Person always Gives us advice about healthy And I'm very happy and my pleasure to have doctor metin Last but not least doctor metin God bless you and i wish you great and happy life forever

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Hello all first i would like to thanks God secondly dr. Fatih he is Great and professional doctor such as friendly he did to me surgery on noise, Also he is perfect doctor become for the price of the operation he makes me good and i was very happy about that last but not least it's was my pleasure to had my surgery 100 yil hospital as well doctor fatih thank you again and millions and i wish you best and healthy life forever. 

Op.Dr. Elif GÖZDEMİR

Tüm yoğunluğa rağmen , hiçbir randevu saatini atlamayan ,bekletmeyen çalışma arkadaşı Hatice Hanım ile birlikte güler yüzünü bizden esirgemeyen Dr.Elif Gökdemir'e verdiği güven ve kaliteden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Op.Dr. Bahadır SEYHAN

8 MAYIS 2021'DE ELİMİN İŞARET VE BAŞ PARMAĞIMIN TARAK KEMİKLERİNDE KAZARA DERİN KESİ OLUŞTU. HOCA AMELİYAT ETTİ. TENDONLAR YERİNE DİKİLDİ ,KEMİKLER PANEL VİDA VE TEL İLE SABİTLENDİ. GEREKLİ DİĞER CERRAHİ MÜDAHALELER DE YAPILIP KUSURSUZ BİR DİKİŞLE İŞLEM TAMAMLANDI... EĞİTİMCİYİM, KALEM TUTUYORUM, ELİMİ KULLANIYORUM, DİKİŞ İZLERİM DE NEREDEYSE BELLİ BİLE DEĞİL. BAHADIR BEY ESPRİLİ DİLİYLE VE MUAZZAM MESLEKİ BİLGİSİYLE ÖRNEK BİR DOKTOR... DİLEĞİM GENÇ DOKTOR ADAYLARI DA BİLGİSİNDEN YARARLANIR..

Prof.Dr. Engin GÖNÜL

İçimden gelenleri yazmaya kalksam sanırım sayfalar yetmez gittiğim sayısız beyin cerrahlarının başından savıp cesaret edemediği bel fıtığı ameliyatını gayet profesyonel olarak yaparak çektiğim onca yıllık ızdıraba son veren hocama teşekkür kelimesi az kalır Gerek hocama gerekse her sorumuza güler yüzle sabırla cevap veren İlknur hanıma ve tüm hastane çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem azdır haklarını ödeyemem gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz kesinlikle başka bir doktor aramayın hiç korkmayın emin ellerdesiniz .

Doç.Dr. Metin IŞIK

Alanında uzman harika bir kişilik. Sedef romatizması hastalıgı mı tedavi eden mükemmel insan

Doç.Dr. Yusuf YEŞİL

21.09,2021 Tarihindeki 2inci ziyarettimdede çok yardımcı oldu. Tek kelime süper bir insan. Herşey için Teşekkürler

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen