Sizden Gelenler

331 Yorum

Uzm.Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah Hanım'dan yakın bir dostumun tavsiyesi üzerine terapi almaya başladım. Uzun süredir anksiyete bozukluğu yaşamakta ancak bir türlü çözüm bulamamaktaydım. Farah Hanım ile çok kısa sürede bu rahatsızlığımı yendim ve hayata dair çok büyük bir farkındalık kazandım. Danışanlarıyla bu kadar ilgili bir psikolog daha tanımadım. kendisini terapi almak, hayat kalitesini artırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Uzm.Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamla olan terapi seanslarımız boyunca beni anladı dinledi,önyargısız ve tarafsız bakış açısına hayran kaldım.Yüzyüze başladığımız terapilere online terapi olarak devam ettim.Online terapiden inanılmaz fayda gördüm ve kendimdeki olumlu değişimleri sadece ben değil çevremdeki birçok insanda farketti.Birçok farklı teknik ve klinik ölçekler seans sırasında uygulandı.Seans dışında da Farah hocama sormam gereken bir durum olursa mesai saatleri içinde kendisine telefonla ulaşabildim.Kaygılarımla baş etmemi sağlayan, beni gerçekten anlayan dinleyen ve farkındalığımı arttırarak bana bu yolda ışık tutan Farah hocama çok teşekkür ederim.

Uzm.Psikolog Farah ATTARHONİ

Ben 5 aya yakın bir zamandır ilaç kullanıyordum ve durumumun kötüye gitmesi ve fiziksel rahatsızlıklarıda tetikleyen anksiyetemi yenmek için doktorlar yan haplar önermişti.Ben kendime zaten ağır gelen ilaçlardan daha fazla almak istemediğim için Farah hanımla seanslara başladık.Bana gerçekten iyi geldi yakında ilaçlarımı bile bırakmayı düşünüyorum. Gerçekten zihinsel, ruhsal sağlığıma iyi geldi. Anlayışlı ve çok bilgili bir hoca. Farah hocayla geçen 8 seansımız oldu ve kendi içimde yaşadıklarımı anlayan ve bana destek olan o oldu. Kendimle barıştım ve 8 seans bize çok bile geldi çünkü kendimi artık rahatlamış ve insanların dedikleri veya problemleri nasıl aşacağımı öğrendim.Gerçekten bende bir gün böyle güzel bir yere gelip insanların hayatlarını değiştirmelerine değil iyileştirmelerine yardımcı olmak istiyorum çünkü bunun önemini biliyorum sayesinde. Her şey için teşekkür ederim. Öneririm.

Doç.Dr. Nail ERSÖZ

Hocamız güler yüzü ile hastalık sürecini detaylı olarak anlattı. Tedavim tam anlamıyla gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Uzm.Dr. Murat ASLANTÜRK

Yani şu kadarını söyleyeyim ameliyat olmayacak olsaydım saatlerce sohbet edebilirdim. Teşekkür ederim murat bey ve adını bilmediğim diğer kahramanlar :) hastaneyi sevmiyorum demiştim ama sizin hastaneyi seviyorum ??

Doç.Dr. Yusuf YEŞİL

Mide bulantısı, mide ağrısı gibi şikayetlerimden dolayı Yusuf Bey'e muayene oldum. Sizi dinleyen, ilgili, samimi, yüzünden tebessüm eksik olmayan bir doktor. Alanında uzman bir doktor. Tavsiye ederim. Hocama her şey için teşekkürler.

Prof.Dr. Fatma DEMİREL

Zonguldak karaelmas üniversitesinde doktorluk yaparken tanıştık kendisiyle bende 8 yaşında diyabet hastası olduğumda kesişti yollarımız. Daha sonra Ankara'ya tahini çıktığında tekrar onun kontörlü altında olmak istediğim için Ankaraya gittim kontrollerime. okadar iyi okadar naaif biriki iyiki tanimisim Allah razı olsun??

Doç.Dr. Mehmet KAYRAK

dr mehmet kayrak hocam hekımligi harıka bır ınsandır.

Uzm. Psikolog Farah ATTARHONİ

Farah hocamız gayet ilgili ve bilgili bir psikolog.Yaklaşık bir ay kadar seanslarımız devam etti.Kendisinden çok memnun kaldım.Diğer hastalara da gönül rahatlığıyla öneririm.

Op.Dr. Fatih ARSLAN

Yıllardır cesaret edemediğim burun ameliyatını hocamın sayesinde verdiği cesaret ile oldum. Ertesi gün işime döndüm. Sıfır ağrı oldu. Hiç şişme morarma olmadı. Ameliyat üzerinden 1 ay geçti. Bugune kadar neden olmadım diye pişman olacak kadar rahat nefes alıyor ve uyuyorum. Ellerine sağlık hocam. İyiki varsınız

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen