Sizden Gelenler

132 Yorum

OP.DR.FATİH ARSLAN

100 yil hastanesinin yaşı genç bilgisi mükemmel olan.kkb doktoru fatih arslan beye çok teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık etsin.

DOÇ.DR.EMİN MADEN

emin hocama teşekür ediyorum ben şanlıurfada oturuyorum çok hastane dr gezdim beni aydınlatan hakim bulamadım bir dost tanıdıgıyla yanına gittim beni aydinlati ve dinledi rahatsızlıgımı anlati bana bende rahatsizligimi dinledim burda ben kendi sahsım olarak emin hocam çok teşekür ediyorum iyi varsınız bu korona hastalıgı oldugu dönemde RABBİM yar yardımcınız olsun sayğilarimla hocam

OP.DR.YILDIRIM TUNÇER

18 Eylül 2020 tarihinde ilk defa annemle çekap için gittiğimiz hastanede ayrıca sayın Yıldırım hocamızla (kistlerle ilgili )tanıştık ve ilk defa bir doktorun hastasına bu kadar açıklayıcı bilgiler vermesi bizi çook mutlu etti ve rahatlattı.Sizin gibi doktorlar çoğalır inşaallah iyi ki varsınız herkese tavsiye ederiz.

DOÇ.DR.YUSUF YEŞİL

Hocamla annemin rahatsızlığı sebebi ile tanıştık çok şükür her şey yolunda doğru teşhis ve tedavi ilgili kısa zaman da toparladı .sabırlı güler yüzlü hocama sonsuz teşekkürü borç bilirim.

PROF.DR.ÜMİT HIDIR ULAŞ

Ümit Hoca hem mükkemmel bir doktor hem de mükemmel bir insan. Ben çok kaygılı biriyim.Umit Hocama gelmeden başka bir doktora gitmiştim.Hicbir şey anlamadığı için moralimi çok bozmuştu.Gereksiz mra göndermişti. Çok korkmuş bir sekilde Umit Hocama gittim.Ilk bakışta hiç önemli birseyim olmadığını söyledi.Kendinden okadar eminki bu insana sonsuz güven veriyor.Net kesin konusuyor.Cok bilgili çok insancil. Gerek yol mra dedi ama içim rahat etsin diye gönderdi.Sonuc onun dediği gibi hiç bir problem yok.Onu tanıdığım için çok şanslıyım.Iyiki var...

OP.DR.YILDIRIM TUNÇER

mesleğindeki uzmanlığının yanında hastayla nasıl konusmasını bilen güven veren bir doktor tesekkurler 

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Uğur Bey'i hamileliğim sırasında tanıma imkanı buldum, rutin kontrollerim içinde görüşmeye devam ediyorum. Tecrübesi, ilgisi ve içtenliği ile mükemmel bir doktor.

DOÇ.DR.UĞUR KESKİN

Tanıdığım en güven verici en sakinleştirici bilgi ve donanımıyla sizi rahatlatan, sorularınızı yanıtlayan bir doktordur kendisi.

DOÇ.DR.MEHMET KAYRAK

Doç. Dr. Mehmet KAYRAK her yönüyle mükemmel bir insan ve hekim, branşının yetkin uzmani. Bunu ben de bir hekim olarak soyluyorum. Prof Dr Nasuhi Engin AYDIN, (Patoloji Uzmanı)

PROF.DR.FUAT TOSUN

Merhabalar haziran 2020 de burun dan revizyon ameliyatı oldum fuat hocamı tanıyana kadar bir-çok doktorla görüştüm içime yatan sorularıma açıklayıcı cevaplar veren güler yüzlü doktor kendisi.ameliyatim başarılı geçti nefes darlığı sorunum kalmadı ameliyat sonrası yüzümde morluk hiç olmadı şişlik çok az oldu gerçekten ameliyat öncesi sonrası fuat hocamız çok iyi ilgilendi tavsiye ederim sağlık sorunu yaşayanlara çok teşekkür ederim fuat hocama...

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen