Sizden Gelenler

205 Yorum

OP.DR.ÖZGÜR SELİM UYSAL

14 Nisan 2021 tarihinde Özgür Hocam?a belimde oluşan ağrı için muayene oldum.Kendisinden gördüğüm ilgi,güleryüzlü yaklaşımı ve ayrıntılı muayenesi sonrası açıklamaları için ve en önemlisi kendimi güvende hissettirdiği çok teşekkür ediyorum.

PROF.DR. FATMA DEMİREL

14 yaşındaki kızımı triod sıkıntısından dolayı Fatma hocaya götürdüm ilgili olması güler yüzlü olması ve her sorumuza içtenlikle cevap vermesi çocuklara yaklaşımı onlara hitap şekli ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim. İyiki varsınız hocam

PROF.DR.FATMA DEMİREL

Çocuklarla çok güzel ilişki kuran,sabırlı,konusuna son derece hakim,güvenilir bir doktor. Her zaman hangi konuda olursa olsun bir telefon kadar yakın.Fatma Hanım ı bulduğumuz için çok şanslıyız,kendisine çok teşekkür ederim,herkese tavsiye ederim.

OP.DR.FATİH ARSLAN

Fatih Hocama çok teşekkür ediyorum eşimin tedavisiyle ile ilgili hem özel ilgisi hem de doğru teşhisi ile bizi çok memnun etti

OP.DR.HASAN YILDIRIM

Sayın Hasan Yıldırım hocama sonsuz selam ve teşekkürler. Kendileri 24 Mart 2021 tarihinden 5 gün önce zor bir kalça protezi ameliyatı gerçekleştirdi bana. Başarılı geçen ameliyat sonrası bugün itibarı ile kendimi çok iyi hissediyorum. Kendisinin babacan, güler yüzlü ve deneyimli bir hekim olarak tebrik ediyor ameliyat kararı aldığım an itibari ile yanımda durduğu için sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki bu süreçtede kendisine güvenmeye devam edeceğim. Minnettarım sayın hocam.

DOÇ.DR.TARIK PURTULOĞLU

Çok iyi bir doktor. Hem işine aşina, hem insana yakın. Bilgi ve donanımı çok iyi. Esprileriyle hastaya yaklaşımı mükemmel.

OP.DR.ELİF GÖZDEMİR

Elif hanım Güler yüzü, pozitif enerjisi ve beni her zaman rahatlatması ile hafızalara kazındı. Hamileliğimin başı pandemi sürecine denk geldi ve doktor bulmakta çok zorluk çektim. Sonunda yollarımız kesişti ve iyi ki dediğim bir tercih yaptım. Bebeğimi sağlıklı bir süreçten sonra kucağıma aldım. Elif hanıma, hemşirelerine, ebelerine çok teşekkür ediyorum. Bebeğimin kardeşi olacağı zaman yine tercihim Elif hanım olacak tek tercihim inanın tek muayeneye geldiğinizde sizlerde aynı kararlılık ile tercihinizi Elif hanımdan yana yapacaksınız. İlginiz ve dünyaları bana verdiğiniz için teşekkürler

OP.DR.MEHMET EROL YILDIRIM

5 aylık oğlumu gönül rahatlığı ile teslim ettim. İlk bebeğim olduğu için tereddütlerim vardı ama iyi ki dediğim şeyler arasında yer aldı. Siz ve anestezi de görevli arkadaşlara ilgileriniz için çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile sizlerde Mehmet Erol beye çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Ankara?da tek adres olabilecek potansiyelde bir doktor kendisi. Her şey için teşekkürler. Sizin gibi işinde başarılı, istekli, özverili doktorlar ile daima karşılaşma temennisi ile..

DOÇ.DR.MEHMET KAYRAK

19-03- 2021 tarihinde 100. Yıl hastanesinde geçirdiğim anjiyografiyle birlikte damarlarıma sten takıldı. Nazik elleriyle ,derin bilgisiyle beni sağlığıma kavuşturan doktorum kardiyolog,doçent doktor Mehmet Kayrak'a, anjiyografi esnasında doktoruma yardım eden ekibine gönülden teşekkür ederim. İyi ki varsınız,hep varolun sayın hocam. Bundan sonraki yaşantımda,elimi bırakmayacağınızı umuyor,sizin sayenizde sağlıkla yaşamayı diliyorum. Başarılarınız daim olsun. Sonsuz teşekkürler ediyorum. ,saygı sevgi ve minnetle. Ahmet Kurtuluş Cüceoğlu

DOÇ.DR.NAİL ERSÖZ

Annem için çok tedirgindik bizi çok ciddi bir ameliyat diye korkutmuşlardı. Önce annemi sonra bizi sakinleştirdi. Çok güler yüzlü hem ameliyat öncesi hem sonrası çok sempatik bir insan. Her sorumuza mutlaka cevap verdi hiç kötü bir davranışla yaklaşmadı. Allah razı olsun herkese tavsiye ediyoruz.

Yorum Yap
 
 
   
 

Anlaşmalı Kurumlar

gen